Zažijte svět Diamor

DiAmor Vám představuje rozsáhlou kolekci diamantových šperků. Kameny použité pro výrobu diamantového šperku, jsou speciálně broušeny dle povahy každého jednotlivého kamene. Při broušení jsou používány nejnovějších technologie tak, aby jejich kvalita odpovídala poptávce dnešních trendů.

Výroba šperku je velké umění. Jedná se o precizní ruční práci v souladu s použitými kameny. Kombinací diamantů se smaragdy, safíry, rubíny a tanzanity, chceme dosáhnout luxusního zážitku z koupě něčeho jedinečného. Každý kousek, který u nás najdete je unikátní, má svou historii a duši. Do šperku se prostě musíte zamilovat!

Diamant je nejdražším drahokamem na světě. Jeho název je odvozen od starořeckého slova "Adamas", což v překladu znamená nepřemožitelný. 

K získání jednoho dokonalého jednokarátového diamantu se musí vytěžit, zpracovat a roztřídit 250 tun diamantonosné horniny. Cena diamantu tedy odráží jeho výjimečnou vzácnost. 

Vybroušené diamanty špičkové kvality představují zhruba 3 % světové produkce. Zásoby diamantů významně každý rok ubývají a poptávka po nich stále stoupá!