Zažijte svět Diamor

Webové stránky diamordiamond.cz jsou postaveny na redakčním systému Joomla! Jedná se o volný a open-source systém pro správu obsahu (CMS) určený pro editaci obsahu webových stránek, který za dobu své existence získal množství ocenění.

Joomla! je postaven na platformě webové MVC aplikace, kterou lze používat nezávisle na CMS. To umožňuje vytvářet stabilní a rychlé webové stránky a výkonné online aplikace.

Díky globální komunitě vývojářů a dobrovolníků, kteří se starají o to, aby platforma byla uživatelsky přívětivá, rozšiřitelná, vícejazyčná a přístupná, je Joomla! jedním z nejpopulárnějších webových softwarů.

Webové prohlížeče a vyhledávače

Jedná se o webové stránky na míru, které jsou vyrobené jako responzivní. To znamená, že se vhodně zobrazují na různých velikostech obrazovek. Webové stránky jsou také optimalizovány pro vyhledávače, což umožňuje jejich lepší indexaci a podporuje jejich viditelnost ve vyhledávačích.

Doporučené doplňky

Na stránkách se mohou vyskytovat dokumenty určené ke stažení ve formátu PDF. K prohlížení je třeba mít nainstalován prohlížeč Adobe Reader. Případně je nutné mít v internetovém prohlížeči aktivován doplněk umožňující prohlížení těchto dokumentů.

Tisk

Stránky jsou tisknutelné bez jakýchkoliv omezení standardními prostředky webového prohlížeče. Tedy prostřednictvím ikony tisku nebo nabídky Soubor – Tisk.

Správa webových stránek

Vaše případné náměty, postřehy či informace o problémech se zobrazením stránek můžete zaslat na adresu dodavatele tohoto webu. Tím je Karel Chrobák (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.). Tato adresa ale slouží pouze pro řešení technických, nikoli obsahových problémů této webové prezentace. Za obsahovou stránku je plně odpovědný provozovatel těchto webových stránek.

Kontakty

  • Provozovatel webových stránek: Diamor, Malé náměstí 457/13, 110 00 Praha 1 - Staré město
  • Tvorba webových stránek: Karel Chrobák